Opel Vivaro-e ūdeņradis priecēs jūs ar jaudas rezervi

25 май 2021
416
0

Ūdeņraža automašīnas izrādījās diezgan perspektīvs pārvietošanās līdzeklis. Par to liecina jaunie modeļi, kas strādā ar šāda veida degvielu. Dzīvs piemērs ir Opel Vivaro-e ūdeņraža furgons, kas paredzēts nonākt masu tirgū līdz 2023. gadam. Modelim ir ļoti labas īpašības, par kurām mēs runāsim vēlāk.

Automašīna ir ūdeņraža furgons, kas aprīkots ar īpašu degvielas elementu bloku. Divi augstspiediena cilindri tiek izmantoti kā degvielas tvertne. Instalāciju papildina jaudīgs vilces akumulators, kuru var uzlādēt atjaunojošās bremzēšanas laikā.


Pats modelis WLTP ciklā ar pilnu "tvertni" var pārvarēt aptuveni 400 kilometrus, kas ir diezgan labi. Turklāt automašīnu var uzpildīt daudz ātrāk nekā elektriskie kolēģi, kas arī ir neapšaubāma šī furgona priekšrocība. Turklāt pats akumulators atbalsta uzlādes funkciju no tīkla, kas skrējienam pievieno vēl 50 kilometrus.

Šķiet, ka modelis ir diezgan daudzsološa attīstība. Galu galā tikai Opel uzdrīkstējās izgatavot mikroautobusu uz ūdeņraža. Kopumā visi ar nepacietību gaida jaunumu, kam vajadzētu mainīt uztveri par ūdeņraža transportu masu apziņā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021