Testa brauciena veiklā Hyundai Sonata

25 май 2021
599
0

Hyundai Sonata pieder to automašīnu kategorijai, kuras jau ilgu laiku ir ieguvušas pircēju uzticību. Iespējams, šī iemesla dēļ visā pasaulē ar tādu nepacietību tika gaidīta Korejas sedana jaunā versija. Ko mēs beigās saņēmām? Apskatīsim tuvāk jauno produktu un novērtēsim to!

Hyundai Sonata ārpuse ir skaista un stilīga. Var redzēt, ka Hyundai dizaineri ir veltījuši daudzas bezmiega naktis, izklāstot šo strauji augošo virsbūvi, kuru negaidīti nogriež jaudīgs un plakans radiatora režģis. Tajā pašā laikā ārpusei ir gan gludas līnijas, gan stingras formas. Vispār - skaistums un harmonija!


Ja mēs runājam par pircējiem pieejamiem dzinējiem, tad komplektā ietilpst tikai benzīna agregāti ar tiešu iesmidzināšanu. Vidējā jauda ir aptuveni 150 ZS, kas kopā ar labi ieeļļoto transmisiju ir vairāk nekā pietiekams gan straujiem pagriezieniem, gan normālai kustībai pilsētas iekšienē.

Starp citu, automašīnas Hyundai Sonata vadīšana ir milzīgs prieks. Automašīnai ir informatīva stūre un tā skaidri iekrīt pārnesumos. Turklāt ir lieliska balstiekārta, kas tomēr ir nedaudz skarba. Jebkurā gadījumā šī automašīna ir visas Korejas automobiļu nozares personifikācija, tāpēc tā noteikti ir pelnījusi pirmās vietas jūsu izlases sarakstā!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021