Minivens Dongfeng Forthing M4 tiks izlaists sportiskā dizainā

15 октябрь 2021
576
0
Jaunais minivens Dongfeng Forthing M4, ko uzņēmums pozicionē kā ģimenes automašīnu, var iepriecināt patērētājus ar spilgtu sportisku izskatu. Automašīna Ķīnas tirgū gaidāma 2022. gada pirmajā pusē, no kurienes modelis dosies iekarot Eiropu un ASV.
Zem jaunuma pārsega pircējus gaidīs labs dzinējs ar turbokompresoru ar 197 ZS jaudu. un 285 ņūtonmetru griezes momentu. Šis dzinējs darbojas ar septiņu joslu robotizētu automātisko pārnesumkārbu, kā arī ar dubulto sajūgu. Tajā pašā laikā furgons var lepoties ar pastāvīgu pilnpiedziņu, kas bieži vien ir papildu iespēja šīs klases automašīnām.

Tomēr patiesi pārsteidzošs ir modeļa uzkrītošais sportiskais dizains, kas uzreiz iekrīt acīs. Automašīna saņems sporta virsbūves komplektu, spilgtus līstes, interesantu optiku, vieglmetāla diskus un virkni citu, ne mazāk ievērojamu jauninājumu. Tas viss ļauj secināt - modeļa radītājus iedvesmoja sporta automašīnu klase, nevis praktiski universāli.

Katrā ziņā modelis solās būt ārkārtīgi interesants un par pieņemamu cenu. Kopumā vairs nav tik nicinošas attieksmes pret ķīniešu automašīnām kā pirms 10 gadiem, tāpēc Dongfeng Forthing M4 var diezgan paļauties uz labiem pārdošanas apjomiem ārzemēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021