Dzimis Sedans Genesis G90

03 апрель 2024
766
0
Jaunā Genesis G90 paaudze nonāk sērijā. Pats premium klases sedans dienasgaismu ieraudzīja 2018. gadā, pēc kā ar uzvaras saucienu nokļuva autosalonos ASV un Vecajā pasaulē, kur to aktīvi sāka iegādāties prestižo auto cienītāji. Jaunais modelis, kas aizstās pašreizējo paaudzi, pircēju acīs izskatās vēl pievilcīgāks.
Automašīnas izstrādātāji ir sagatavojuši vairākus jaunus dzinējus, no kuriem interesantākais ir V8 ar 413 ZS. un 505 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī pieticīgāku V6 ar 380 ZS. un 530 N*m. Abi dzinēji tiek atbalstīti ar visu riteņu piedziņu, un tie darbojas arī ar astoņu pakāpju automātu.

Sedana izskats palicis gandrīz tāds pats. Patīk vai nē, Genesis dizaineri savos lēmumos ir diezgan konservatīvi. Nē, protams ir svaiga optika, radiatora reste, diski un citi sīkumi, bet kopumā auto ir ļoti līdzīgs priekšgājējam.
Bet interjers ir kļuvis daudz ērtāks un visādā ziņā patīkamāks. Izcili ādas sēdekļi, multimediju sistēmas ekrānā ieplūstoša digitālā kārtība, klimata kontrole ar daudziem iestatījumiem, daudzfunkcionāla stūre... Kopumā jūs saprotat, ko sagaidīt no modernās premium klases automašīnu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021