Crossover Mazda CX-50 ir paredzēts bezceļam

18 март 2024
1 033
0
Visādā ziņā patīkams Mazda CX-50 krosovers ienāk Eiropas tirgū. Auto tika radīts speciāli bezceļa iekarošanai, jebkurā gadījumā tam ir jaudīga dzinēju līnija, kvalitatīva atsperu neatkarīgā piekare, kā arī ļoti interesants braukšanas režīmu komplekts. Tomēr iesim kārtībā un ziņosim sīkāk par visām šī jaunā produkta funkcijām.
Zem Mazda cx-50 pārsega atrodas vesela kaudze dažādu benzīna un dīzeļa agregātu. Motora vidējā jauda ir aptuveni 350 zirgspēki, kas, kā jūs saprotat, ir pilnīgi pietiekami, lai iekarotu gandrīz jebkuru bezceļu. Jāatzīmē arī automašīnas neatkarīgā piekare, kas kopā ar palielinātu klīrensu un visu riteņu piedziņu rada patiesi spēcīgu precedentu bezceļa režīmā.

Visbeidzot, pāriesim pie jaunuma izskata, kas ir izgatavots pēc labākajām Mazda sporta tradīcijām. Auto var lepoties ar elegantu LED optiku, kaltiem diskiem, izcilu radiatora režģi ar Mazda emblēmu centrā, kā arī virkni mazu, bet ārkārtīgi svarīgu detaļu. Palicis interjerā un daži tīri praktiski momenti kā masīvs bamperis, kā arī cilpiņas vilkšanas trošu piestiprināšanai un vinčas novietošanai.
Lai nu kā, krosovers Mazda cx-50 izskatās kā īsts gulbis pēdējo gadu neglīto pīlēnu vidū. Jebkurā gadījumā bezceļa krosoveru vidū šis auto noteikti baudīs milzīgu popularitāti Eiropas reģionā, kur Mazda automašīnas joprojām ir iecienītas daudzu autobraucēju vidū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021