Chevrolet Corvette Z06 GT3.R

15 сентябрь 2022
540
0
Sportiskais Chevrolet Corvette Z06 GT3.R tika izlaists 2018. gadā un kļuva par ģimenes turpinājumu, kas sevi pierādījusi sacīkšu trasē. Automašīnai ir liels potenciāls un pārdomāta arhitektūra, kas ļauj bez problēmām konkurēt ar savas klases izcilākajiem pārstāvjiem.
Citu dienu kļuva zināms, ka modelis saņems atjauninājumu, kas ietekmēs daudzus tehniskos parametrus, sākot no šasijas līdz bremžu sistēmai, kas tagad iegūs keramikas ventilējamos klučus. Tajā pašā laikā automašīna paliks starp iegādei pieejamajiem sporta automobiļiem, tāpēc sacīkšu modeļu cienītājiem joprojām ir iespēja iegūt tik izskatīgu vīrieti par godīgu cenu.

Turklāt inženieri nedaudz palielināja dzinēja jaudu, kas tagad sastāda iespaidīgos 679 ZS. un 623 ņūtonmetru griezes moments. Tomēr ir pieejama tikai manuālā pārnesumkārba, tāpēc jums būs nepieciešamas augstas prasmes, lai pilnībā izmantotu šī savvaļas mustangu ganāmpulka potenciālu.
Nobeigumā daži vārdi par jaunuma izskatu, kas turpināja oriģinālā ieliktās tradīcijas un attīstīja tās ar stilīgu optiku un elegantiem diskiem. Turklāt modelis saņēma izcilu spoileri, kas papildus izskatam ietekmē arī virsbūves aerodinamiku.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021