Ford F-150 Lightning Pro pikaps ir gatavs izlaišanai

24 май 2021
752
0

Jauna Ford elektriskā pikaps gatavojas sērijveida ražošanai. Mēs runājam par Ford F-150 Lightning Pro modeli, kam vajadzētu kļūt par koncerna darba zirgu un kalpot par pamatu turpmākajai modeļu klāsta paplašināšanai. Protams, automašīna izrādījās iespaidīga, taču pieskarties jaunajam produktam būs iespējams tikai nākamā 2022. gada pavasarī.

Ford, kā parasti, neskopojās ar iecienītāko automašīnu klasi un piebāza jaunu pikapu pašā augšā. Pircēji sagaida pilnvērtīgu pilnpiedziņu, ko nodrošina divi pastāvīgā magnēta sinhronie motori. Abi motori kopā ražo 432 ZS, kas, pēc inženieru pārliecības, ir pietiekami pat nopietniem bezceļa testiem.


Turklāt automašīnai būs lielisks akumulators, kas spēj nodrošināt 230 jūdžu vai 370 kilometru attālumu. Salīdzinot ar sedaniem, ne tik daudz, tomēr ir vērts apsvērt pikapa svaru un dzinēju jaudu. Starp citu, akumulatora pilnīga uzlāde no 120 voltu mājsaimniecības tīkla (ASV standarts) ir iespējama 14 stundu laikā.

Mēs nerunāsim par ārpusi un interjeru, jo līmeni varat novērtēt pēc uzrādītajām fotogrāfijām. Teiksim tikai to, ka Ford savā stilā veidoja automašīnu pēc jaunākajām tehnoloģijām, piedāvājot klientiem visu nepieciešamo funkcionalitāti. Runājot par izmaksām, tirgotāji sauc summu, kas ir aptuveni 50 tūkstoši dolāru, kas ir vairāk nekā pieņemams šādai automašīnai!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021