Pagarinātais Brabus 800 ir novietots kā ģimenes automašīna

24 май 2021
950
0

Vēl viens ziņkārīgs krosovers gatavojas atstāt Brabus krājumus, kas klientiem laiku pa laikam piedāvā nevis sportiskus modeļus, bet gan ģimenes automašīnas. Mēs runājam par trīsrindu Brabus 800 krosoveru, kas sola lielāku komfortu un gludu dizainu.

Automašīnas izskats patiešām izraisa emociju gammu, jo automašīna izskatās svaiga un interesanta. Iespējams, interesantu gaisa ieplūdes elementu un radiatora režģa pārpilnība kopā ar konkrētu optiku ietekmē vai varbūt viss ir saistīts ar perfekti kalibrētām ķermeņa proporcijām.


Tikpat patīkamu iespaidu atstāj automašīnas salons, kurā visas trīs sēdekļu rindas ir pārklātas ar augstas kvalitātes ādu ar šuvēm. Starp citu, šeit ir pietiekami daudz vietas un vietas ar rezervi, tāpēc jums nevajadzētu uztraukties par pasažieriem no aizmugurējām rindām, kuriem Brabus 800 parasti ir grūti.

Attiecībā uz barošanas bloku viss ir arī ideālā kārtībā. Pēc pircēja izvēles modelis saņems vairākus benzīna dzinējus. Vidējā jauda ir aptuveni 300 ZS, kas, kā jūs varat iedomāties, ir vairāk nekā pietiekami. Turklāt viņi sola patīkamu balstiekārtu un atjauninātas bremzes. Kopumā mēs gaidām!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021