Kia Sportage Black Edition iepriecināja dizainu

24 май 2021
773
0

Kia Sportage Black Edition sporta versija, kas tika izlaista tikai pirms dažām dienām un jau ir pieejama pie Korejas autoražotāja oficiālajiem izplatītājiem, priecēs klientus ar izcilu dizainu un ērtu interjeru. Automašīna sola zemas atslēgas greznību un saprātīgu cenu, tāpēc mēs nebūsim īpaši izvēlīgi.

Krosovera sporta versija ir ļoti eleganta. Automašīna ir ārkārtīgi stilīgs virsbūves komplekts, kā arī jauni diski, kas burtiski izmainīja pazīstamo izskatu līdz nepazīšanai. Ir arī atšķirīga optikas forma, pārskatīta režģis un dažu ķermeņa elementu unikāls izskats.


Salonā ir arī pietiekami daudz jaunu produktu, taču Kia pārāk daudz nožogoja un nemainīja sēdekļus un stūri, par ko īpašs paldies viņiem. Sēdekļi ir vienādi, bet apdare ir atšķirīga. Turklāt ir mainījies informācijas panelis un dažu vadības ierīču mērķis, kas ir mainījuši to atrašanās vietu. Kopumā tas izrādījās labi.

Visbeidzot par motoru, kuram ir 184 ZS. uz klāja. Šis izskatīgais vīrietis pilnībā atbrīvo krosovera potenciālu, lai gan tas neļauj traks ar milzīgo saķeri. Tieši tas, kas nepieciešams mērena, sportiska pienācīga krosovera versijai par pieņemamu cenu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021