Kimera EVO37 ieraudzīja gaismu

24 май 2021
800
0

Kimera EVO37 ir vēl viens restomods tieši no 80. gadiem, no kura neona zīmes un stilīgā diskotēka elpo tieši. Automašīnas dizains gandrīz pilnībā atkārto Lancia 037, kas kalpoja par šī projekta prototipu, taču neaizmirst pievienot kaut ko savu. Kopumā projekts patiešām ir pelnījis uzmanību.

Nostalģija ir stingri iesakņojusies masu apziņā, tāpēc nav pārsteidzoši, ka pat oficiālie ražotāji izgatavo restomodus pēc saviem, sen pazudušajiem modeļiem. Lieki teikt, ka par trešo personu izstrādātājiem no tūninga studijas, kuriem ir brīvas rokas šādiem interesantiem projektiem.


Patiesībā Kimera EVO37 un to rada entuziasti no rūpnīcas Italtecnica, kas specializējas dzinēju ražošanā. Kā jūs varat iedomāties, automašīna papildus klasiskajam dizainam ar nedaudz izlīdzinātām formām saņēma arī diezgan jaudīgu spēka agregātu.

Mēs runājam par benzīna astoņu turbokompresoru, kas attīsta 500 ZS. un 525 ņūtonmetri griezes momentu. Ar šo virzību ir vairāk nekā pietiekami, lai parādītu, kurš ir priekšnieks. Pretējā gadījumā tas ir tipisks sporta automobilis ar retro dizainu un ierobežotu tirāžu ar 25 automašīnām. Ja vēlaties iegādāties - iesakām pasteigties!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021