Jaunais Alpine A110 x Felipe Pantone būs paredzēts tikai 4 automašīnām

24 май 2021
882
0

Alpine ir augstākās klases zīmols, kas ražo patiesi vērtīgus transportlīdzekļus gan kolekcionāriem, gan izturīgiem faniem. Uzņēmums nesen paziņoja, ka viņu jaunā automašīna Alpine A110 x Felipe Pantone tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā, tikai 4 gabalos. Kas ir tik interesants, ko izstrādātāji ir sagatavojuši? Paskatīsimies!

Automašīna ir aizmugures piedziņas sporta kupeja ar pārsteidzošu dizainu un jaudīgu motoru. Jāatzīst, ka standarts ir noteikts šim autoražotājam. Tomēr tam ir arī savas unikālās iezīmes, piemēram, šiks salona apdare, kā arī ļoti iespaidīgs motors.


Ja ārpusei nav īpašu emociju, tad Alpine A110 x Felipe Pantone interjers izskatās vienkārši nesalīdzināms. Dizaineri izmantoja retus koka veidus, kā arī eksotisku dzīvnieku ādu, neaizmirstot atšķaidīt kompozīciju ar moderniem skārienekrāna ekrāniem un pārpilnību hromētu slēdžu retro stilā.

Kas attiecas uz spēka agregātu, tam ir pievilcīgs plakanas vārpstas V8 dzinējs, kas var darbināt līdz 650 ZS. pie 9600 apgr./min. Motors darbojas ar godīgu manuālo pārnesumkārbu, tāpēc vadītājam būs smagi jāstrādā, lai pārvaldītu šo jaudu. Jebkurā gadījumā modelis acīmredzami nav paredzēts ikdienas lietošanai.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021