Audi SQ8 TFSI no ABT iznāca jaudīgāks nekā RS Q8

24 май 2021
836
0

Puiši no skaņošanas studijas ABT nemet vārdus un pilda savus solījumus. Pirms dažiem mēnešiem viņi solīja veikt vienu no jaudīgākajām Audi automašīnu modifikācijām. Un kāda ir apakšējā līnija? Iepazīstieties ar Audi SQ8 TFSI, kas ir jaudīgāks par leģendāro RS Q8.

Karstais krosovers saņēma ugunīgu dzinēja impulsu līdz 740 ZS. un 920 ņūtonmetru griezes momentu, taču šāds lēciens komandai izmaksāja daudz pūļu. Ja jūs neiedziļināties tehniskajās detaļās, darba pabeigšana ar barošanas bloku prasīja vairāk nekā divus mēnešus. Bet papildus dzinējam tika modificēta arī modeļa balstiekārta un bremžu sistēma.


Kas attiecas uz paātrinājuma dinamiku, tas ir ievērojami uzlabojies. No 4,3 sekundēm līdz 3,6 līdz simtiem kilometru stundā. Krosoveram tas ir vairāk nekā iespaidīgs skaitlis! Turklāt viņi pacēla maksimālā ātruma griestus, kas tagad ir vienādi ar 320 kilometriem stundā. Tas viss padara Audi SQ8 TFSI no ABT par vienu no jaudīgākajiem krosoveriem pasaulē.

Protams, automašīna netiks plaši izplatīta, un sērija būs tikai daži desmiti gabalu. Šajā gadījumā jūs varat iepriekš pasūtīt studijas oficiālajā vietnē, kur ir norādītas cenas un pilns visu uzlabojumu saraksts.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021