Sedans Kia K9 saņēma atjauninātu izskatu

25 май 2021
1 000
0

Karstais korejiešu Kia K9 sedans ir saņēmis šiku modeli, kas ietekmē gan automašīnas ārpusi, gan interjeru. Pirms tam modelis izskatījās vienkārši lieliski, taču tagad stils un skaistums sedana īpašniekus pavadīs visur. Zemāk mēs jums pastāstīsim par visiem šīs jaunās versijas aspektiem.

Ārēji automašīna ir ieguvusi jaunus 19 collu riteņus, kā arī interesantas formas konusveida priekšējos lukturus. Turklāt korejieši ir pievienojuši lielu un askētisku radiatora režģi, kas vienlaikus izskatās vienkārši un stilīgi. Ir mainīts arī dažu virsbūves elementu dizains. Kopumā modeļa ārpuse ir pietiekami mainījusies.


To pašu var teikt par interjeru, kas radikāli mainījis dekorēšanas stilu. Ir pievienotas ērtas, jaunas sēdvietas ar šuvēm, lieliska stūre, jauns vadības panelis un citi iespaidīgi jauni papildinājumi. Turklāt automašīna saņēma uzlabotu klimata kontroles versiju un apsildāmu aizmugurējo stiklu.

Diemžēl tehniskā ziņā Kia K9 ir palicis tieši tāds pats, kāds tas bija. Tomēr par to nevajadzētu uztraukties, jo automašīna jau ir aprīkota ar izcilu V6 motoru ar 315 ZS. vai 425 Zs V8, kas ir pietiekami pat vissmagākajiem izturības testiem!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021