Pārbaudes brauciena krosovers Audi Q3

25 май 2021
1 047
0

Iespaidīgais krosovers Audi Q3 ir moderna un ļoti kvalitatīva automašīna, kas var priecēt gan pieredzējušus autovadītājus, gan iesācējus šīs klases automašīnu cienītājus. Modelis ir ārkārtīgi ērts un viegli vadāms, neskatoties uz to, ka krosovers izskatās vienkārši lieliski.

Audi Q3 dizains tiek veidots tāpat kā citi šī ražotāja krosoveri, taču tam ir savas unikālās īpašības un īpašības. Tam ir sava optikas forma, pārveidota radiatora reste un eleganti diski, kas tika izveidoti tieši šim modelim.


Audi Q3 salons ir plašs un ērts. Pat aizmugurējā sēdekļu rindā ir daudz vietas, lai gan paši sēdekļi ir nedaudz skarbi. Parasti interjers paziņo par katra elementa harmoniju un atbilstību. Mēs nerunāsim par mūsdienu funkciju pārpilnību, adaptīvo klimata kontroli un multimediju sistēmu.

Kas attiecas uz vadāmību, Audi Q3 ir viens no labākajiem krosoveriem tur. Pateicoties informatīvajai stūrēšanai, to ir viegli darboties. Turklāt ir gandrīz ideāla balstiekārta, kas ļoti maigi izpilda visus ceļa braucamās daļas nevienmērības!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021