Pārbaudes brauciena hibrīda BMW X5 xDrive45e

25 май 2021
1 013
0

Skaists universāls BMW X5 xDrive45e nav pirmais hibrīdauto slavenā Bavārijas ražotāja modeļu klāstā. Tomēr tieši šis krosovers ir iekļāvis iepriekšējo automašīnu labākās īpašības un lepojas ar gandrīz perfektu spēkstaciju. Tālāk mēs jums pastāstīsim par šī modeļa īpašībām un sajūtām, ko tas dod braukšanas procesā.

BMW X5 xDrive45e ārpuse ir salīdzināma ar visu X5 sēriju, kuru esam redzējuši kopš 2016. gada. Izpildvaras izskats, lielās ķermeņa kontūras un vienkārši šiki pielāgotās proporcijas rada stingru un tajā pašā laikā stilīgu šī modeļa tēlu, kuru vēlaties apsvērt atkal un atkal.


Interjers iedvesmo arī cieņu pret BMW dizaineriem, jo tas ir plašs, ērts un patiesi grezns. Turklāt šī nav bezgaumīga greznība, bet gan piemērota augstas kvalitātes apdares materiālu izmantošana un pārbaudīts katra elementa izvietojums, kas ir vienkārši vietā.

Spēkstaciju pārstāv V6 motors un elektromotors. Starp citu, jūs varat arī uzlādēt akumulatoru no parastās barošanas avota. Ir vairāki braukšanas režīmi, tostarp tāds, kas izslēdz iekšdedzes dzinēja iedarbināšanu. Automašīna ir ārkārtīgi patīkama un stabila, lai vadītu, lai gan tai nav manevrēšanas spējas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021