Izmēģiniet diskrētu Volkswagen Jetta

25 май 2021
762
0

Volkswagen Jetta ir ārkārtīgi labs sedans no labi pazīstama pasaules slavena vācu autoražotāja. Modelis nesasniedz premium segmentu, lai gan salona apdares kvalitāte un šeit esošo barošanas bloku komplekts ir augstāks par vidējo. Tas ir tik ierobežots un mērens sedans visos aspektos, ko var saukt par gandrīz ideālu vācu automašīnu.

Sāksim ar ārpusi, kuru šeit attēlo klasisks virsbūves tips ar gludām līnijām un slīpu pārsegu. Optika un radiatora grils izskatās stingri un mēreni, kas parasti parāda šīs automašīnas pamatfilozofiju. Kopumā izskats nav šīs automašīnas spēcīgākā īpašība, lai gan to nevar nosaukt par atklātu izgāšanos.


Tehniskā izteiksmē mums būs benzīna un dīzeļdzinēju agregātu līnija, kuru vidējā jauda ir mazāka par 140 ZS. Vidējas klases sedanam visvairāk ir, ņemot vērā, ka pircēji var iegādāties gan tradicionālo sešpakāpju "mehāniku", gan robotizēto "automātisko" ar labu darba režīmu.

Volkswagen Jetta ir diezgan patīkami vadāms, lai gan dinamisko pagriezienu laikā tam ir kāds nepieņemams ripojums. Diemžēl balstiekārta atstāj daudz ko vēlamu, taču mums nebija sūdzību par bremžu sistēmu. Kopumā tas ir pienācīgs sedans par naudu, ko var ieteikt kā ģimenes automašīnu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021