Dievinātā Mercedes-Benz GLB izmēģinājuma brauciens

25 май 2021
627
0

Mēs nezinām, kāpēc krosoveri no Mercedes-Benz ir tik mīlēti un pielūgti visā pasaulē. Jā, šīs klases automašīnas izceļas ar labu dizainu, šiku salonu un diezgan jaudīgu motoru līniju, taču visu to pašu un pat nedaudz vairāk var piedāvāt vācu koncerna zobainie konkurenti.

Lai kā arī būtu, mūsu šodienas pārskats par Mercedes-Benz GLB ir lielisks un spēcīgs krosovers, kuru jūs noteikti vēlaties iegūt. Ārēji modelis ir attālinājies no kvadrātveida formām, taču ir saglabājis daudzas tradicionālās proporcijas un motīvus.


Runājot par spēka agregātiem, Mercedes-Benz GLB var lepoties ar labiem benzīna dzinējiem ar tiešu iesmidzināšanu. Mūsu versijā ir 256 ZS četrrindu dzinējs, kas vairāk nekā tiek galā ar lieliskas dinamikas nodrošināšanu.

Braukšana ar Mercedes-Benz GLB ir burtiski tikai rokas stiepiena attālumā, jo ir ļoti informatīva stūre un atsaucīga atsaucīgā pārnesumkārba. Turklāt jāatzīmē piekares darbs, kas jau sen tiek uzskatīts par gandrīz etalonu savā klasē. Rezultātā mums ir labs krosovers, kas jau sen ir izpelnījies daudzu braucēju mīlestību!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021