Izmēģiniet eleganto Porsche Taycan 4S

25 май 2021
739
0

Droši vien neviens negaidīja masīvu un pat elektrisku sedanu no Porsche. Tāpēc Porsche Taycan 4S izlaišana bija īsts atklājums gan žurnālistiem, kuri automašīnai veltīja daudz lappušu, gan vienkāršiem autovadītājiem, kuri novērtēja visus šī modeļa priekus. Kopumā izdomāsim.

Pirmkārt, es vēlos atzīmēt sedana elegantu izskatu, kas izceļas ar firmas izlīdzinātiem trūkumiem, bet tajā pašā laikā tas neaizmirst demonstrēt ātrumu un vieglu agresiju. Tomēr ne katram Porsche fanam šis dizains patika, un daudzi to pat rāja par smieklīgo optiku un neizteiksmīgumu.


Kas attiecas uz spēkstaciju, to pārstāv divi elektromotori vienlaikus, kas nodrošina sedanu ar pastāvīgu pilnpiedziņu. Motori tiek darbināti ar labu uzlādējamu akumulatoru, kura rezerves WLTP ciklā pietiek 500 kilometriem.

Braukšanas laikā automašīna ir sagaidāma patīkama un ērta. Salonā ir pietiekami daudz vietas gan vadītājam, gan pasažieriem. Nav jēgas runāt par balstiekārtu un stūrēšanu, jo tie ir vienkārši inženiertehniskais šedevrs. Kopumā modelim ir daudz vairāk priekšrocību nekā trūkumu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021