Pārbaudes brauciens Mercedes-Benz E 200

26 май 2021
736
0

Mercedes-Benz E 200 Sedans ir lieliska premium klases automašīna ar modernu interjeru un tradicionālu ārpusi. Turklāt modelim ir labs dzinēju klāsts un pienācīgs tehniskais aprīkojums. Kopumā tālāk mēs apsvērsim šo automašīnu no visām pusēm un runāsim par tās pozitīvajiem aspektiem.

Mercedes-Benz E 200 ārpuse ir tehniku apkopojums, ko dizaineri jau sen ir izstrādājuši ar nelielu šķipsnu eksperimentu. No patiesi jaunajiem mirkļiem jāizceļ laba optika, interesanta radiatora reste, kā arī stilīgi diski, kas spēlē automašīnas vispārējo gaisotni.


Pārcēlušies uz salonu, mūs sagaida diezgan minimālistisks dizains, kas veidots gaišās krāsās. Tas rada plašuma iespaidu, neskatoties uz to, ka salonā ir vairāk nekā pietiekami daudz vietas, lai ērti varētu uzņemt pieaugušos un ļoti lielus pasažierus.

Dzinēju līnijā var atrast gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregātus, kuru vidējā jauda ir aptuveni 200 ZS. Tajā pašā laikā automašīnai ir pārsteidzoša balstiekārta, lieliska paātrinājuma dinamika un patīkama vadāmība!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021