Pārbaudes brauciena krosovers Kia XCeed

14 июль 2021
878
0

Iespaidīgais Kia XCeed krosovers vēlreiz pierāda Korejas autoindustrijas vitalitāti. Spriediet pats - automašīna ir moderna, skaista un ar ļoti labu tehnisko aprīkojumu. Mēs veicām šī modeļa testa braucienu, un mēs dalāmies ar jums savos iespaidos!

Ārēji modelis atgādina citus Āzijas krosoverus, jo tam ir līdzīgs ārējais dizains. Tajā pašā laikā automašīna izskatās moderna un svaiga. Tas lielā mērā ir saistīts ar stilīgajiem riteņiem un interesanto krosovera priekšpusi, pār kuru dizaineri visvairāk sajuka.


Salonā ir arī daudz patīkamu mirkļu, kas galvenokārt saistīti ar sēdekļiem. Viņi šeit ir patiešām ērti, ar ērtu fit, patīkamu apdares materiālu un sildīšanas funkciju pat aizmugurējā rindā.

Tehniskā ziņā Kia XCeed pircēji var gaidīt izcilu benzīna dzinēju līniju ar vidējo jaudu 160 ZS. Protams, modelis neatbilst visaugstākās klases krosoveriem, taču tas ir enerģisks vidējais rādītājs savā klasē. Turklāt ir ļoti patīkama vadāmība un informatīva stūre, kas kopā ar mīkstu balstiekārtu rada patīkamāko pieredzi!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021