Rolls-Royce atkal izstrādās virsbūves

11 август 2021
794
0

Slavenā Rolls-Royce kompānija ir slavena ne tikai ar prestižiem automašīnu modeļiem. Vienā laikā uzņēmuma dizaineri nodarbojās ar trešo personu klientu virsbūvju izstrādi, no kuriem burtiski nebija gala. Neskatoties uz labu peļņu, šī darbība 1993. gadā tika pārtraukta, jo uzņēmums sāka aktīvāk attīstīt savus modeļus.

Nesen kļuva zināms, ka Rolls-Royce vadība atkal ir gatava pieņemt pasūtījumus stilīgām virsbūvēm. Tajā pašā laikā klientiem nav ierobežojumu un ierobežojumu, jo uzņēmuma dizaineri var izgatavot jebkura profila virsbūvi, ieskaitot sedanus un krosoverus. Acīmredzot šie virsbūves tipi, kā arī sporta kupejas būs ļoti pieprasīti.


Ja jūs meklējat šādas sadarbības piemērus, tad jums vajadzētu atskatīties un apskatīt Phantom, 17EX un Sweptail modeļus, kas nāca no Rolls-Royce dizaineru pildspalvas, bet tos pārdeva pilnīgi atšķirīgi uzņēmumi. Patiešām, šo automašīnu dizains izskatās vienkārši krāšņs, tāpēc ir pamats domāt, ka mūsdienu modeļi tiks izgatavoti līdzīgā augstā līmenī.

Protams, konkrēta projekta izmaksas būs atkarīgas no daudziem faktoriem, tostarp noslēgtajiem līgumiem un līgumiem. Kopumā jūs varat pieņemt, ka dizaina izstrāde maksās daudz naudas, jo Rolls-Royce komandas vārds runā pats par sevi!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021