Jauns FIAT dizainers nāk no Renault

18 сентябрь 2021
613
0

Itālijas uzņēmumam FIAT nesen ir jauns galvenais dizainers. Speciālistam ir liela pieredze, jo pirms tam viņš 20 gadus strādāja citā lielā uzņēmumā. Mēs runājam par francūzi Fransuā Lebuānu, kurš pārcēlās uz Itālijas koncernu tieši no Renault, kur veiksmīgi strādāja kopš 1999. gada.

Dienesta laikā mājās Fransuā izdevās atzīmēt vairākos interesantos projektos, kas ir plaši pazīstami visā pasaulē. Konkrēti no dizainera rokām iznāca vairāki sedani, krosoveri, kā arī automašīna Twizy, kas kļuva par īstu atradumu pilsētas automašīnu fanu vidū.


Dizainera sasniegumi, kā arī bagātīgā pieredze atstāja iespaidu uz FIAT vadību, tāpēc francūzis bez sarunām saņēma tik augstu amatu. Tomēr dizaineram vismaz pirmo reizi netiks uzticēti uzņēmuma flagmaņi, savukārt speciālists ienirst iekšējā virtuvē un pielāgojas jaunajiem darba apstākļiem.

Jebkurā gadījumā jauns skatījums uz François Lebuen dizainu un svaigām idejām veicinās itāļu automobiļu dizaina uzlabošanu, kas nāk no FIAT konveijeriem. Pats dizainers ir optimisma pilns un cer uz veiksmīgu sadarbību ar jauno vadību. Par tā augļiem mēs noteikti pastāstīsim savās lapās!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021