Audi uzlādes centrs palīdzēs elektriskajiem transportlīdzekļiem

12 сентябрь 2021
678
0

Audi ir nopietni noraizējies par pieaugošo elektrisko transportlīdzekļu skaitu gan dzimtajā Vācijā, gan visā Eiropā. Tajā pašā laikā infrastruktūra, kurai jānodrošina elektriskais transports ar nepieciešamo enerģiju, joprojām attīstās nepietiekamā tempā. Šajā sakarā Audi inženieri iepazīstināja ar jaunu uzlādes stacijas projektu, kas ir ērta un moderna stacija.

Uzlādes stacija no vāciešiem vienlaikus varēs uzlādēt līdz sešiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Turklāt uzlādes kolonnām būs ātra uzlādes funkcija, kas nodrošina līdz 300 kW jaudas uz vienu automašīnu. Tas ievērojami uzlabos uzlādes efektivitāti un samazinās rindu laiku.


Starp citu, stacijas otrajā stāvā tiks ierīkota ērta atpūtas zona ar kafejnīcu. Tur autovadītāji varēs gaidīt, līdz viņu transportlīdzekļi būs pilnībā uzlādēti, un turpināt ceļu.

Lai gan projektam ir konceptuāls raksturs, tomēr pirmajai uzlādes vienībai Berlīnes priekšpilsētā vajadzētu parādīties līdz šī gada septembrim. Līdz gada beigām Audi sola vismaz duci staciju. Ja viss notiks pēc plāna un ja stacija parādīs vislabāko pusi, nākamgad tiks sākta pilna apjoma būvniecība.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021