Jaunais AMG SL priecēs ar jaunu rāmi

01 октябрь 2021
642
0

Tūninga studija AMG kļuva slavena ar savu dzinēju modifikāciju, kas meistaru un inženieru prasmīgajās rokās pārvēršas par īstu mākslas darbu. Tomēr slavenās ateljē komandai interesējošajā jomā ir citi projekti. Piemēram, pastiprināts korpuss, kas palīdzēs samazināt transportlīdzekļa svaru, kā arī ietaupīs degvielu.

Pirmais modelis, kas izmantos jauno virsbūvi, būs AMG SL, kas šogad saņems jaunu versiju. Pats korpuss tiks izgatavots no viegliem materiāliem, galvenokārt no alumīnija, kas, pateicoties pareizai štancēšanai un metināšanai, palielina struktūras stingrību un samazina tās kopējo svaru.


Patiesībā tehnoloģija nav tik vienkārša, kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. AMG inženieriem vajadzēja vairākus gadus rūpīga darba un simtiem stundu datorsimulācijas, lai projekts nonāktu prātā un nonāktu līdz pēdējam posmam. Patiesībā viņu darba rezultāts pilnībā jāiekļauj šīs studijas jaunajos modeļos.

Diemžēl spēcīgu un vieglu rāmju izgatavošanas tehnoloģija ir diezgan sarežģīta un prasa dārgas iekārtas, tāpēc tās masveida ražošana uz konveijera vēl nav iespējama. Visticamāk, vismaz dažus pirmos gadus jauninājums tiks piemērots prestižajos modeļos no ateljē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021