Jaunā Jeep Grand Cherokee paaudze iznāca lieliski

15 июль 2022
240
0
Nākamā Jeep Grand Cherokee paaudze devās iekarot automašīnu tirdzniecības centrus. Modelis iepriecinās ar vairākiem jauninājumiem, tostarp jaunu Alfa Romeo Giulia balstiekārtu, kā arī vairākiem jauniem dzinējiem. Turklāt izmaiņas ir piedzīvojis arī krosovera izskats, lai gan tas joprojām ir pēc iespējas klasiskāks.
Sāksim savu apskatu ar dzinējiem, kuriem tika pievienots Pentastar 3.6 benzīna sešnieks ar 297 ZS. un 353 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī ļoti kuriozs V8 ar 362 ZS. un 529 ņūtonmetru griezes moments. Abi strādā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas atbalsta pastāvīgu visu riteņu piedziņu.

Tāpat jaunā paaudze iezīmējās ar atjauninātu dizainu ar elegantu radiatora režģi, optiku un diskiem. Par gaumēm var strīdēties ilgi, bet labāk ieskatīties fotogrāfijās un izveidot savu iespaidu par mūsdienu Cherokee izskatu, kas, mūsuprāt, diezgan atbilst laika garam.
Jaunumu salonā - uzlabota multimediju sistēma ar lielu skārienjutīgo ekrānu, kārtīgu, sēdekļu apdari, kā arī daži paneļi no kvalitatīvākas plastmasas. Tajā pašā laikā šie paneļi iepriekš bija pieejami tikai elitārajā automašīnas konfigurācijā un tagad pat visvienkāršākajā versijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021