Pirmais elektriskais automobilis no Suzuki tiks izlaists 2025. gadā

18 август 2022
201
0
Suzuki prezentējis savu pirmo elektromobili, kuram vajadzētu parādīties 2025. gada pirmajā pusē. Tajā pašā laikā mēs runājam tikai par koncepciju, kas, protams, tiks pilnveidota daudzkārt. Šī iemesla dēļ jums nevajadzētu pievērst uzmanību prototipa neizskatīgajam izskatam, kas redzams fotoattēlā. Modelis ir paredzēts tikai skriešanas tehnoloģijām.
Tātad projekts ar nosaukumu Futuro-e, kuru var arī mainīt, ir pilnpiedziņas krosovers ar elektromotoru pāri, kas izkaisīti pa abām automašīnas asīm. Dzinēju kopējā jauda un jebkuri citi parametri pagaidām ir noslēpums, tāpēc par kafijas biezumiem neuzminēsim.

Parunāsim par iztrūkstošo elektromobiļu montāžai nepieciešamo infrastruktūru, kuras Suzuki paša uzņēmuma mazā izmēra dēļ vienkārši nav. Neskatoties uz to, viņi sola atrast pieejamās tehnoloģijas un darba rokas Indijā, kur liela daļa budžeta automašīnu tiek ražota pat slavenākajām koncernām.
Lai nu kā, mēs ar nepacietību gaidām Suzuki elektromobili. Galu galā šis modelis pavērs uzņēmumam ceļu uz gaišu nākotni, kas vienkārši nav savienojama ar benzīna un dīzeļdzinējiem, sistemātiski atstājot vēstures annāļus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021