Renault Kaptur Intense izturēja vēl vienu pārveidošanu

21 октябрь 2022
1 075
0
Darba zirgs Renault Kaptur Intense saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu pārveidošanas veidā. Modelis var lepoties ar vairākiem kosmētiskiem uzlabojumiem, kā arī nedaudz palielinātu dzinēju klāstu. Tomēr autobūves pazinēji saprot, ka no budžeta modeļa noteikti nav jāgaida nekādi atklājumi.
Sāksim savu apskatu ar ārpusi, kas ir daudz glītāka, pateicoties svaigiem 17 collu diskiem, kā arī dažādiem pārklājumiem, tostarp ārējiem spoguļiem. Salonā ir mainīts sēdekļu polsterējums un daži paneļi, kuriem tagad tiek izmantota labāka plastmasa.

Turklāt tika nomainīts instrumentu panelis un pieticīga multimediju sistēma. Savu parametru ziņā tas joprojām par divām galvām atpaliek no progresīviem risinājumiem, taču ar to ir vairāk nekā pietiekami, ņemot vērā, ka Renault Kaptur Intense bieži tiek izmantots kā komerctransports, kur nav pieradis pie pārmērībām.
Visbeidzot, par motoriem. Pirmā patīkamā atklāsme būs ļoti griezes momenta četrinieks ar turbokompresoru ar 150 ZS jaudu. un 250 ņūtonmetru griezes momentu. Otrais, pieticīgākais, ar 114 ZS un 156 ņūtonu momenta. Abi motori strādā gan ar mehāniku, gan ar labu CVT bez pilnpiedziņas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021