Chevrolet Camaro. Cena Krievijā

24 декабрь 2022
652
0
Camaro ir jaudīgs amerikāņu sporta auto. Šis ir aizmugurējo riteņu piedziņas automobilis, kas pieejams ar divām dzinēju iespējām: sešu un astoņu cilindru.

 Dzinējiem ir pievienota sešpakāpju manuālā vai automātiskā pārnesumkārba. Krievijā bāzes Chevrolet Camaro tiks piegādāts ar sešu cilindru dzinēju vairāk nekā trīssimt zirgiem. Chevrolet Camaro cena Krievijā būs divu miljonu rubļu robežās. Jaunā Camaro dizains tika izveidots štatos, un visu tehnisko daļu izstrādāja GM Austrālijas filiāle, un šīs markas automašīnas montāžas līnijas atrodas Kanādas rūpnīcā Ošavā. Chevrolet Camaro ir raksturīgs izskats, kas izceļas ar žaunām aizmugurē un platiem pleciem aizmugurējiem spārniem. Mašīna ir aprīkota ar diskiem, kuru izmērs ir no 18 līdz 20 collām.

Automašīnas pamata versija ir aprīkota ar salonu ar auduma apdari, savukārt automašīnas varianta versijā tas nodrošina ādas apdari. Pēc pircēja pieprasījuma informācijas paneli var modificēt, uzstādot papildu ierīces. Visi indikatori ir izgaismoti ar gaismas diodēm. Visi paneļi un vadības daļas ir izgatavotas pretatstarojošā dizainā. Kā ziņo portāls autoclub99, cena Krievijā par Chevrolet Camaro versiju ar jaudīgāku dzinēju pircējam izmaksās vairāk nekā divarpus miljonus rubļu. Atšķirībā no vecā Camaro, jaunajam ir neatkarīga piekare uz visiem riteņiem. Mašīnas riteņus bremzē disku bremzes. Visām automašīnām ir dinamiska stabilizācijas sistēma, seši drošības spilveni un sānu aizkari. Automašīnā ir uzstādīta forša multimediju sistēma. Variantu modeļi ir aprīkoti ar sistēmu sensoru rādījumu norādīšanai uz vējstikla, parkošanās sensoriem un citām opcijām, kas palielina vadītāja un pasažieru drošību un komfortu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri:
Automobiļu jaunumi, testa braucieni un pārskati, ziņu emuārs.
Autocela.lv © 2021